Reserven A – Massenhoven

Westmalle – Massenhoven

De afgelopen twee weken werd verloren met 2-0 en 1-3. Toch waren de supporters tevreden over het geleverde spel. Het geluk was niet altijd aan hun zijde, maar een gebrek aan inzet konden we onze jongens niet verwijten. Het zou tegen Massenhoven dan toch nog eens moeten lukken. En zowaar, onze gasten vlogen er weer van minuut 1 tegenaan, weliswaar op een faire manier. Beide ploegen hadden er duidelijk zin in en het zou dan ook een aangename en sportieve partij worden. Het geleverde spel was van een hoogstaand niveau , zowel over de flanken als door het centrum werden aanvallen opgezet, de 1-0 ruststand was dan ook zeker terecht. Achteraan kwam onze 3-mans-defensie zelden of nooit in de problemen, wat zeker ook wel te danken was aan de hoge druk naar voor die onze ploeg ontwikkelde gedurende die eerste 45 min.  In de 2de helft was er een sublieme parade van onze doelman om te verhinderen dat de bordjes weer gelijk zouden hangen na een terecht toegekende strafschop.  Dit was het sein om het gaspedaal weer vol in te drukken. DOELPUNT nr. 2 zou dan ook snel volgen. Een tegendoelpunt bracht ons team niet aan het twijfelen. Onder het motto ‘de aanval is de beste verdediging’ zouden we al snel de derde in het netje leggen. Knappe 3-1 overwinning, proficiat gasten! Uitblinkers noemen na deze mooie overwinning zou onfair zijn ten opzichte van de rest van de groep. Nog even een dikke proficiat voor de 2 jarigen onder ons, shirt sponsor Steven Francken en Frank Muts werden samen 107 (weet zelf niet wie de oudste is).

Ps Bedankt coach voor de hapjes tijdens de wedstrijd

 

Getekend

Een fan

KVK Westmalle © 2017 Frontier Theme